Vitrum® Calcium 600+D400 Mineralizacja

suplement diety
Wapń 600 (w postaci węglanu wapnia 1500 mg)
Witamina D 10 μg (400 j.m.)

Vitrum Calcium 600+D400 Mineralizacja przeznaczony jest źródłem składników odżywczych, kluczowych dla procesu tworzenia się i mineralizacji kości:

  • wapnia – podstawowego materiału budulcowego kości. Wapń bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek, w tym komórek kościotwórczych, dlatego jest potrzebny w okresie wzrostu i odbudowywania kości. Przyczynia się także do prawidłowego krzepnięcia krwi, pomaga w utrzymaniu właściwego przekaźnictwa nerwowego, dlatego jego suplementacja jest istotna w procesie kostnienia po złamaniach;
  • witaminy D – biorącej udział, tak jak wapń, w podziale komórek oraz pomagającej w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. Witamina D wpływa również na utrzymanie odpowiedniego poziomu wapnia we krwi. Dzięki temu zapewnione jest odpowiednie uwapnienie kości i utrzymanie ich w prawidłowym stanie.

Zalecane spożycie: 1 tabletka dziennie.
Składniki: wapń (węglan wapnia z muszli ostryg), witamina D
Producent: Takeda Pharma Sp. z o.o.

Ze względu na wejście w życie Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Suplementów Diety, którego jesteśmy sygnatariuszem, jesteśmy zobowiązani do prawidłowego oznaczania reklama naszych produktów będących suplementami diety.

Prosimy o dodanie do opisu modułu suplementu diety prostokąta, który będzie wyróżniał się z tła modułu i zawierał słowa „suplement diety”. Prostokąt powinien być umieszczony poziomo, w prawym dolnym rogu reklamy. przy czym odległość liter od dolnej i górnej krawędzi prostokąta nie może być większa niż: wysokość liter tekstu w przypadku górnej i dolnej krawędzi prostokąta oraz szerokość liter w przypadku bocznych krawędzi prostokąta.  Wysokość prostokąta powinna wynosić 5 % wysokości modułu.