FEBRISAN®

Febrisan, (750 mg + 60 mg + 10 mg)/5 g, proszek musujący.

Skład: 1 saszetka (5 g proszku musującego) zawiera 750 mg paracetamolu (Paracetamolum), 60 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) i 10 mg fenylefryny chlorowodorku (Phenylephrini hydrochloridum). Substancje pomocnicze o znanym działaniu: 1 saszetka zawiera 2456 mg sacharozy, aspartam (E 951) oraz 164 mg sodu w postaci sodu wodorowęglanu.

Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar, bóle zatok.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; nadciśnienie tętnicze, tętniaki, nadczynność tarczycy, choroby serca; ciężka niewydolność nerek, niewydolność wątroby; cukrzyca; wrodzony niedobór enzymu: dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej; leczenie inhibitorami MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu, β‑adrenolitykami, trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi; jaskra z wąskim kątem przesączania; ciąża i okres karmienia piersią; fenyloketonuria; choroba alkoholowa; dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Podmiot odpowiedzialny: Takeda Pharma sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa

 

Zdanie w przypadku reklamy wizualnej:

„Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.”

________________________________________________________________________
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

www.febrisan.pl
Febrisan Saszetki – pobierz zdjęcia wysokiej rozdzielczości